אורבן פארק ראשונים

אלעד ישראל מגורים החדשה גאה להציג את אורבן פארק ראשונים: שכונת המגורים המגדירה מחדש את המושג אורבניות, במיקום הטוב ביותר בראשון לציון. בואו ליהנות מאיכות חיים במרחבים הפתוחים, מחיי קהילה עשירים ותוססים לצעירים ומשפחות, עיצוב עכשווי ומתקדם ונגישות לצירי התנועה המרכזיים.

אורבן פארק ראשונים

זה הזמן ליהנות מחוויית מגורים אורבנית המתאימה בדיוק לצרכים שלכם. המתחם הירוק של אורבן פארק ראשונים סגור לתנועת כלי רכב, ומעניק גישה ישירה ובטוחה מהבניינים אל הפארק. בזכות תכנון אדריכלי מוקפד של מרחבים פתוחים ובטוחים תוכלו לבלות עם הילדים בחדר המשחקים, לרכוב על שבילי האופניים, להתאמן במועדון הכושר הפרטי, להכיר את השכנים ולבלות עם חברים.
לבחירתכם דירות 4 ו-5 חדרים בגדלים שונים, דירות ענק עם 6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. כל הדירות מתאפיינות בחללים רחבים ומרפסות גדולות המותאמות לאופי הדירה.

המיקום הכי טוב בשכונה הכי טובה

המיקום הטוב ביותר בראשון לציון הוא אחד היתרונות הבולטים של אורבן פארק ראשונים: דקות הליכה בודדות ממרכז העיר, עם גישה למוסדות קהילתיים, למוסדות חינוך מעולים ולשירותי בריאות מתקדמים. בסמוך לו תמצאו את קניון עזריאלי ראשונים החדש עם מגוון חנויות ומותגים, משם ניתן לצאת לתחנת רכבת הראשונים ולצירי תנועה מרכזיים ובין עירוניים.

אלעד ישראל מגורים החדשה

חברת אלעד ישראל מגורים החדשה מתמחה בהקמת שכונות מגורים, מגדלי יוקרה ומרכזים מסחריים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בניה ופיתוח סביבתי. הנהלה מקצועית בתחום הנדל"ן, ניסיון רב שנים וחשיבה אסטרטגית מדוקדקת, הפכו את אלעד ישראל מגורים החדשה לחברה מובילה בתחומה. הפרויקטים ממוקמים בכל רחבי הארץ וכוללים אלפי דירות שנבנו באיכות בנייה גבוהה.

למידע נוסף השאירו פרטים
אני מאשר קבלת מידע מסחרי

משרד מכירות: רח' גבים ראשון לציון

חייג עכשיו